Psychologia dla wszystkich, myśli o człowieku, ciekawe artykuły, strach przed nauką, nauczycielem, nieznanym

Forum psychologia dla wszystkich.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-05-16 22:45:14

nauk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 45
Punktów :   

Jak znaleźć kreatywne rozwiązywanie problemów?

Jak znaleźć kreatywne rozwiązywanie problemów

Czy wiesz jaka jest różnica między ludźmi, którzy wierzą, że są skazani i tych ludzi, którzy zawsze udaje się znaleźć wyjście?

Jego zdolność do znalezienia kreatywnych rozwiązań ich problemów. Większość osób korzysta z ich wcześniejszych doświadczeń, gdy napotykają nowe problemy iw rezultacie ograniczyć ich myślenie w taki sposób, że uniemożliwia im rozwiązanie tych problemów.

W mojej własnej artykułów ufności i powiedział, że zdolność do stawienia czoła problemom życia znacząco wpływa na osoby pewność siebie i swój własny obraz.

Jeśli ciągle nie rozwiązać problemów życiowych wtedy skończy się wierzyć, że jesteś bezradny, pokonany i mniej godne niż inne.

Życie nie jest proste i problemy, przed którymi stoimy od czasu do czasu nie zawsze są łatwe do rozwiązania. Dlatego jego extreemly ważne, aby nauczyć się znaleźć kreatywne rozwiązania problemów życiowych można napotkać i to, co mam zamiar powiedzieć o tym w artykule.
Jak rozwiązać swoje problemy w sposób twórczy

Więc jak można stać się kreatywnym?
Oto kilka wskazówek, które pozwolą Ci myśleć twórczo i rozwiązywać swoje problemy w zakresie innowacyjnych sposobów:

    1) Zapomnieć o przeszłości: Jedną z głównych przyczyn utraty kreatywności w zależności od już istniejącej bazy danych rozwiązań, aby rozwiązać swoje problemy życiowe. W takim przypadku osoba staje zatrzymany z ograniczonej liczby rozwiązań, zazwyczaj te starał wcześniej, w wyniku czego nie uda mu się znaleźć kreatywne rozwiązania dla swoich problemów. (Patrz też Jak rozwiązywać problemy życiowe).
    2) Należy unikać szkodnika eksperta: W moim artykule dlaczego eksperci nie mają racji i powiedział, że więcej osób wierzy, że jest ekspertem w temacie, mniej twórcza staje się z powodu zawsze wierząc, że jego wiedza przewyższa żadnych nowych danych, może on uzyskać. Przecież jeśli on rozwiązać setki problemów wykorzystując swoje stare sposoby to dlaczego męczyć się próbując nowy sposób? I nie mówię nie stać się ekspertem, ale jestem po prostu z prośbą o zbadanie nowych możliwości, jeśli stare metody nie działają
    3) Pomyśl, bez ograniczeń: Najlepszym sposobem, aby uwolnić swojego twórczego myślenia jest myślenie bez żadnych ograniczeń. Oznacza to, że zaproponował rozwiązania, które pojawiają się nielogiczne należy również nie uznaje, ponieważ należy użyć jednego z nich, ale ponieważ jeden nielogiczny pomysł może doprowadzić do zupełnie logiczny jeden. Kiedy zapobiec się od omawiania pewnych nielogiczne pomysły zamknięcia drzwi do wielu proponowanych rozwiązań, które są z nimi powiązane
    4) Tune swój umysł na częstotliwości rozwiązań: Co gdybym poprosił cię o kreatywnym rozwiązaniem dla problemu, który nie może być rozwiązany? znajdziesz jakieś rozwiązanie problemu? nie nigdy nie zrobić, bo będzie tylko myśleć ograniczenia zamiast możliwości. W celu znalezienia twórczego rozwiązania problemu, należy najpierw uwierzyć, że ma rozwiązanie i nigdy nie będą mogli patrzeć na rzeczy w ten sposób przed uwierzyć w siebie. (Patrz także sukces i wiara w siebie)
    5) Get oderwane od siebie: Jeśli uważasz, że za pomocą umysłu można niechcący użyć dotychczasowe doświadczenia, swoje fałszywe przekonania i swoją starą bazę wymyślić rozwiązania. Aby temu zapobiec trzeba zobaczyć rzeczy z innej perspektywy. Zamknij oczy i wyobraź sobie, jak ktoś potem spróbować znaleźć rozwiązanie problemu z jego własnej perspektywy. W takim przypadku będzie pochodzić z kreatywnym odpowiedzi

Kreatywność i sukces w życiu

Po ukończeniu szkoły i powiedział wszystkim moim przyjaciołom, że chcę rozpocząć działalność gospodarczą, zamiast pracować dla kogoś. Większość ludzi zalecane podróżowanie z Egiptu, ponieważ wierzyli, że nikt nie może zaczynać się od małego budżetu i osiągnąć wielki sukces w tutaj.

Umysły moich przyjaciół był zbyt zamknięty w jednej idei, które pozwolą im myśleć kreatywnie. I rozwiązał problem budżetu, ale stworzenie biznesu online (która nic nie kosztuje) i rozwiązał problem podróży sprzedając moje Ebooks za granicą bez konieczności opuszczania swojego kraju.

W ciągu kilku lat i stał się milionerem tylko dlatego, że wierzył, że jest kreatywny rozwiązanie każdego problemu. (Patrz moją książkę, jak to zrobiłem)

Gdybym wierzył, moi koledzy nigdy nie udało!
Dlatego powiedziałem wcześniej w tym artykule, że wierząc w siebie i pozbyć się przekonań ograniczających jest kluczem do znalezienia kreatywnych rozwiązań dla swoich problemów.

Udało mi się własnoręcznie wykonane milionerem w wieku 28 lat. Tak się nie stało przez przypadek, bo już napisał ten cel w dół pięciu lat przed i osiągnąć go. Stanie się bogatym nie chodzi o szczęście, począwszy duży lub jest inteligentny, ale jej wszystko o konieczności pewne przekonania na temat pieniędzy i życia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fs2pl.pun.pl www.ekipa-amarena.pun.pl www.eti-freaks.pun.pl www.naszemiejsce.pun.pl www.mgz.pun.pl